איך נראה טיפול בשיטת המסע? נטע סימן טוב מתוך התכנית "המתקשרים" של HOT

טיפול בשיטת המסע של ברנדון בייס, נטע סימן טוב

אני נחשפתי לשיטת המסע של ברנדון בייס (Brandon Bays) בשנת 2009, לאחר שנים של כאבים פיזיים שליוו אותי. ראיתי את הספר של שיטת המסע בחנות, והבנתי שבשיטה הזו נמצאות התשובות שחיפשתי. 

זמן מה לאחר מכן נרשמתי לסדנת הבסיס של שיטת המסע, אשר נקראת הסדנה האינטנסיבית (The Journey Intensive). מדובר בסדנה עוצמתית ומרגשת אשר באמת ובתמים שינתה את חיי, ולטובה. בסדנה נלמדת הטכניקה הבסיסית של שיטת המסע, ואני ממליצה עליה בחום. אחרי הסדנה המשכתי לקורסים מתקדמים, וכיום אני מטפלת מוסמכת בשיטת המסע של ברנדון בייס. 

מאחר שתהליך טיפול בשיטת המסע הוא  רגע מאוד אישי ואינטימי, אין תיעודים רבים לאיך נראה הטיפול. לשמחתי, בשנת 2018 פנו אלי מחברת HOT ששמעו עלי בתור מטפלת מוסמכת בשיטת המסע, וביקשו שאעביר טיפול עבור אופירה דהן – משתתפת בתכנית "המתקשרים" שבהפקתם (שודרה ב- HOT בידור ישאלי). 

התהליך ארך כשעתיים, וכמו כל טיפול מסע, הביא את המטופלת לריפוי, שלווה, רוגע והשלמה. התכנית עצמה, משיקולי עריכה, החלק בהשתתפותי קוצר משמעותית, אבל הוא עדיין מצליח להעביר את רוח הטיפול, את העוצמה והעומק שאליהם טיפול מסע מסוגל להביא כל אחד ואחת מאיתנו. 

מוזמנים לראות בסרטון כיצד נראה טיפול בשיטת המסע. אם גם אתם רוצים לעבור תהליך עוצמתי של צמיחה אישית וריפוי, צרו איתי קשר – 072-3972233

 

צרו קשר:

שתפו:

אולי יעניין אתכם גם:

כלים לוויסות חרדה בעת מלחמה

אירועי ה 7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל, מציפים בנו לא מעט חששות ופחדים, עמוקים וקיומים. בסרטון הבא הכנתי כמה כלים שיעזרו לכם להתמודד עם החרדות ועם

דילוג לתוכן