מטפלת בשיטת המסע של ברנדון בייס

שיטות טיפול

נטע סימן טוב מטפלת בשיטת המסע

שיטת המסע - ברנדון בייס

טיפול בשיטת המסע (The Journey) הוא אחד הכלים העוצמתיים ביותר שקיימים להתגברות על אתגרים וצמיחה אישית. השיטה מאפשרת לצלול לתוך רגשות וזכרונות מודחקים, להבין מתוך חמלה את הנסיבות שהובילו להיווצרות דפוסי רגש והתנהגות, לקבל ולסלוח. 

שיטת המסע הוא אחד הכלים המרכזיים בטיפולים שאני מספקת. אני מטפלת מוסמכת בשיטת המסע. רבות מהסמכותי למדתי ישירות ממפתחת שיטת המסע, ברנדון בייס (Brandon Bays). 

טיפול היליניג

טיפול בהילינג, העברת אנרגיות מרפאות, מסייע במגוון רחב של מצבים: הקלה על כאבים, הפחת מתח ולחץ, התגברות על פציעה, ועוד. חשוב באותה המידה, טיפולי הילינג מסייעים בהתמודדות עם מגוון מצבים רגשיים: התמודדות עם אובדן ושכול, התגברות על מחסומים אישיים, יצירת איזון בחיים, ועוד. 

בקליניקה אני מבצעת טיפולי הילינג שעומדים בזכות עצמם, או בשילוב עם שיטות טיפול אחרות כחלק מתהליך רחב יותר. 

נטע סימן טוב מטפלת בהילינג
נטע סימן טוב - ריקול הילינג

ריקול היליניג
(Recall Healing)

ריקול הילינג הוא שיטת איבחון וטיפול שמאפשרת בחינה רחבה של נסיבות חיינו. בעזרת ריקול הילינג ניתן להבין מה המקור של הסיטואציות שאנחנו חווים, אלו ארועי עבר לנו או משפחתנו משתחזרים באותה חוויה, ומדוע אנחנו מרגישים ומגיבים באופן מסוים לארועים שבחיינו. 

אני משלבת אבחוני ריקול הילינג בטיפולים בקליניקה ככלי לחשיפת מקור החוויות, המשקעים והרגשות. למדתי את השיטה ישירות ממייסד השיטה,  ד"ר ז'ילבר רנו (Gilbert Renaud).

דימיון מודרך

טכניקת טיפול עדינה אך עוצמתית ויעילה בגילוי עצמי ומציאת החוכמה הפנימית הנדרשת להתמודדות עם מצבים. 

רכשתי את ההסמכה להעביר טיפולי דימיון מודרך ממכללת רידמן. אני משלבת דימיון מודרך כחלק מתהליכי התפתחות אישית שאני מעבירה למטופלי. 

נטע סימן טוב דמיון מודרך
מדיטציה (1)

מדיטציה ומיינדפולנס

כמה יופי, ריפוי וחוכמה יש בכל נשימה ושאיפה שאנחנו לוקחים… מדיטציה היא חלק מרכזי בחיי, בעיקר מסוג מיינדפולנס. זו שיטת טיפול ודרך חיים שאני מביאה לקליניקה למגוון מטרות: להוריד מתח וסטרס, ליצור צלילות דעת… ופשוט להיות נוכחים ברגע. 

את הסמכתי להעביר טיפולי מדיטציה ומיינדפולס רכשתי במכללת רידמן.

פרחי באך

פרחי באך הן 38 תמציות פרחים טיפוליות. כל תמצית מסייעת בהתמודדות עם מצבים רגשיים שונים: חרדות, תקיעות, עצב, געגוע, ועוד. התמציות טבעיות לחלוטין ומתאימות לבני כל הגילאים. 

רכשתי את ההסמכה לטפל בפרחי באך ממכללת הנות (שלוחה של מכללת תלתן). אני משלבת פרחי באך בטיפולים בקליניקה, ומייצרת לכל מטופל תמצית מותאמת אישית בהתאם לנושאים שעל הפרק.

נטע סימן טוב מטפלת בפרחי באך
קלפי מודעות

קלפי מודעות

מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את המסר הכי נכון ברגע הכי מדויק? זה היופי של קלפי מודעות – המסרים שמועברים אלינו בקלפים פותחים דיאלוג פנימי שמביא את כל החוכמה הנדרשת באותו הרגע. 

אני משלבת קלפי מודעות כחלק מהטיפולים שאני מעבירה, כאמצעי לחיבור עצמי, חשיפת הלא מודע, וקבלת המסר המדוייק לאותו רגע. 

תקשור טיפולי

תקשור הוא עולם ומלואו. במסגרת הקליניקה, אני נעזרת בתקשור כדי להתחבר למהות המטופל שלפני, לחסימות שמעכבות אותו כיום או בעבר. התקשור מאפשר לי לנקות את האנרגיה החסומה, לחבר את המטופל לעצמו, ולהביא איזון ושלווה בחייו בכל הרמות – הפיזית, המנטאלית, הרגשית והרוחנית. 

נטע סימן טוב תקשור טיפולי
נטע סימן טוב פירוש חלומות

פירוש חלומות

תת-המודע מדבר אלינו כל הזמן, משדר לנו מסרים, רגשות, פחדים ורצונות. רבים מהמסרים האלו תת-המודע מגיעים אלינו תוך כדי שינה, בחלומות. 

הוסמכתי בפירוש חלומות במכללת הנות (שלוחה של מכללת תלתן). בטיפולים שאני מעבירה בקליניקה אני משלבת פירוש חלומות רגשי ורוחני כחלק מתהליך הריפוי. פירוש החלומות מאפשר פתרון קונפליקטים בלתי פתורים או אפילו מודעים, ומספק תובנות על יחסינו עם עצמנו ואחרים. 

דילוג לתוכן