אפשר גם אחרת: טיפול הוליסטי בחרדה

טיפול הוליסטי לחרדות

מתמודדים עם חרדה? באמצעות טיפול הוליסטי בחרדה אתם יכולים לחזור להנות מרוגע ומשלווה, וחיים טובים יותר. כדי לעשות זאת, עלינו להסכים לפגוש את הפחד, לבחור לשנות את ההרגלים המעכבים שלנו,  לקחת אחריות על איכות חיינו ולהתחיל בטיפול הוליסטי בחרדות.

החיים עם חרדה

החיים במאה ה-21 הם חיים של נוחות וביטחון, אבל מתחת לכול זה צצות להן החרדות.  טיפול הוליסטי בחרדה יאפשר לנו להתחבר לעצמנו ולהתמודד עם קונפליקטים בחיי היום יום בצורה מאוזנת ושקולה יותר. בעבר המנגנונים הטבעיים שלנו עזרו לנו לשרוד במקרים של חיים או מוות . אך כיום, התגובה האינסטינקטיבית שלנו של לקפוא, לברוח או להילחם (מה שמכונה F.F.F), כבר אינה משרתת אותנו יותר. והיא עלולה להיות מופעלת במצבים שיגרתיים של היום יום. והדבר יכול לייצר אצלנו חרדות, מודעות ולא מודעות.

אשר אנחנו מדחיקים את הלחצים והחרדות שלנו ולא מטפלים בהם, החרדות יתגברו, וישפיעו על חיינו.  ולכן חשוב לזכור שיש מה לעשות עם זה. ועם טיפול נכון אפשר לעשות שינוי גדול. 

טיפול הוליסטי בחרדה , זה אפשרי

חרדה היא למעשה תגובה נוירולוגיות טבעית, של מערכת העצבים, שמופעלת כאשר הגוף מרגיש בסכנה.

איך ניתן להשפיע על המתרחש בתוכנו באופן הוליסטי וטבעי? קיימות מספר פעולות פשוטות שניתן לבצע באופן עצמאי, כולן בטוחות ובריאות לגוף ולנפש:

  • מודעות למתרחש בגופנו – תתחברו לעצמכם,  לגופכם ולהרגשות שאתם חווים, ולנו להם מקום.

     

  • מדיטציה ודמיון מודרך – בעזרת חיבור לאני הפנימי שלנו אפשר להגיע לרוגע ולשלווה וכך לווסת את התחושות הפנימיות שלנו ולהבין את מקור החרדה.

     

  • מתן תשומת לב למחשבות שלנו – נסו לתת למחשבות מקום של כבוד ולנסות להבין מה הן רוצות להגיד לנו.

     

  • הירגעות – זכרו שהתחושות הלא נעימות יעברו וזכרו לנשום עמוק. נסו להבין מה מרגיע אתכם, זה יכול להיות כוס תה ירוק או לצאת לסיבוב ריצה, כל אחד ומה שעושה לו טוב.

בנוסף לדברים הללו שאתם יכולים לבצע בעצמכם ובנוחיות ביתכם, אתם גם יכולים לפנות לטיפול הוליסטי בחרדה המבוסס על שיטות טיפול אלטרנטיביות, עמוקות שמגיעות לעומק העניין ומשחררות אותם. שיטות כמו ריקול הילינג, שיטת המסע של ברנדון בייס, מדיטציה, הילינג, דמיון מודרך, טיפול בפרחי באך ועוד מגוון נרחב של שיטות טיפול, יכולות להקל, ואף לעזור מאוד בהתמודדות עם המצב.

נטיעת האור - טיפול טבעי בחרדות ודיכאון

מחפשים איך לטפל בחרדה באופן טבעי? אני נטע סימן טוב, מטפלת רגשית הוליסטית בעלת שנים של ניסיון בטיפול בחרדות עם מטופלים בני כל הגילאים ומכל הארץ. העבודה שאני מבצעת עם כל מטופל מותאמת אישית בהתאם וכוללת שילוב טכניקות טיפול בהן אני משתמשת. 

אם גם אתם מעוניינים להתגבר באופן טבעי על החרדות שמלוות אתכם, צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם

צרו קשר:

שתפו:

אולי יעניין אתכם גם:

כלים לוויסות חרדה בעת מלחמה

אירועי ה 7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל, מציפים בנו לא מעט חששות ופחדים, עמוקים וקיומים. בסרטון הבא הכנתי כמה כלים שיעזרו לכם להתמודד עם החרדות ועם

דילוג לתוכן