ריקול הילינג (Recall Healing)

ריקול הילינג (Recall Healing)

ריקול הילינג היא שיטת איבחון וטיפול אלטרנטיבית אשר מבוססת על חקירת העבר של כל מטופל, ואיתור מקור האתגרים והכאב בהיסטוריה האישית והמשפחתית שלו. 

בבסיס השיטה עומדת ההנחה שהמוח יוצר חולי וכאב כאמצעי הגנה אבולוציוני ממצבים לא נעימים או רצויים. הבנה של מקור מחלה או כאב ישחרר את הצורך בה כאמצעי הגנה, וכך יאפשר ריפוי טבעי שלה. לפיכך, טיפול ריקול הילינג כולל חקירה ומיפוי אירועי מפתח מהעבר שלו ושל משפחתו. הוא מאפשר זיהוי של דפוסי ההתנהגות ואמונות של המטופל, וכך מספק הזדמנות להשתחרר מהם ולהתחיל מחדש. ריקול הילינג משתלב באופן נפלא עם טיפול בשיטת המסע, וטכניקות טיפול נוספות. 

אודות הכשרתי כמטפלת ריקול הילינג: למדתי ריקול הילינג וקיבלתי את הכשרתי כמטפלת ישירות ממפתח השיטה, ז'ילברט רנו (Gilbert Renaud). 

איך עושים טיפול ריקול הילינג (Recall Healing)?

ריקול הילינג (Recall Healing) היא טכניקת טיפול ייחודית למדי. הטכניקה דוגלת בכך שמחלה אינה טעות של הגוף, אלה  דרך של הגוף והתת מודע לפתור קונפליקטים לא פתורים . אולם עצם החקירה הפנימית בעברו של המטופל, זיהוי הארועים המכוננים והעלתם מהתת מודע למודע, מהווה ריפוי עוצמתי במיוחד. 

 

בקליניקה שלי אני משלבת ריקול הילינג כחלק אינטגרלי מטיפולים רבים. הגישה שהריקול הילינג מביא משתלבת מצויין בטיפולים בשיטת המסע או בשיחות שאני עורכת עם המטופלים. באמצעותו אנו מזהים ארועי מפתח שהובילו לנושאים שבהם אנו מטפלים באותו מפגש, וכך יכולים להפוך את הריפוי לעוצמתי והוליסטי יותר. 

בואו לחקור את התת מודע שלכם: