טיפול היליניג

היליניג

כמה פשוט, ככה עוצמתי… הילינג הוא שיטת טיפול הוליסטית אשר מבוססת על העברת אנרגיות לחיזוק המטופל. ההילינג מסייע בהתמודדות עם כאבים פיזיים, מרגיע את הגוף והנפש, מפקס, מפחית מתחים וחרדות, מכניס שלווה, רוגע ומחזק את כוח הריפוי הטבעי של הגוף. טיפולי הילינג מתאימים לבני ובנות כל הגילאים, כולל ילדים, ואפילו בעלי חיים. בסוף טיפול הילינג המטופלים נהנים מתחושת רוגע, אנרגיה בגוף, צלילות דעת, ועוד.  

 

אודות הכשרתי כמטפלת הילינג: במסגרת לימודי במכללת רידמן למדתי קורסי הילינג. לאורך השנים פגשתי מורים נוספים מהם שאבתי השראה וטכניקות נוספות להעצמת טיפולי ההילינג שלי.

הילינג

איך עושים טיפול הילינג?

בקליניקה שלי אני נוהגת לשלב משלבת טיפולי הילינג עם השיטות האחרות שבאמצעותן אני מטפלת, לדוגמה בטיפול בשיטת המסע או מדיטציה. במידה וההילינג ישולב בטיפול מסע או שיטה אחרת, לאחר הסכמת המטופל אמקד את ההילינג באזור בגוף או הנפש אשר עלה בטיפול, כדי לחזק אותו ולהעצים את התהליך. 

במקביל, לעיתים טיפול שלם או חלק נכבד ממנו יוקדש להילינג. בטיפולים כאלו המטופל מוזמן להרגע על מיטת הטיפול הנוחה שבקליניקה, ואני אמקד את ההילינג באזורים אשר דורשים חיזוק וריפוי. טיפול אשר מוקדש כולו להילינג הוא פינוק אמיתי. רק צריך לבוא, לשכב, ולתת לאנרגיות המדהימות שסביבנו לעשות את השאר… 

התחילו בריפוי: