דרכי טיפול בטראומה רגשית

טיפול בטראומה רגשית

יש אנשים שחווים טראומה רגשית בעקבות אירוע נקודתי, כזה שהם יכולים להצביע עליו באופן. אבל אנשים רבים סובלים מחוויות טראומתיות שנובעות מאירועים קטנים יותר, כאלו שאנחנו לא תמיד יכולים לשים עליהם את האצבע. כדי להתחיל ולהחזיר לעצמנו את תחושת הביטחון העצמי ואת הכוח להגשים את שאיפותינו כתבתי בעבורכם את המאמר הזה.

טיפול בטראומה רגשית

רגע לפני שאציג כמה מהשיטות ודרכי הטיפול בטראומה רגשית שאני מציעה למטופליי, חשוב לי שתבינו שהמנגנון שעומד מאחורי הטראומה הוא למעשה מנגנון הגנה שפיתחנו כדי להגן על עצמנו. בצורה קצרה מאוד אסביר רק שבעת אירוע שאנחנו חווים כטראומתי המוח יעבור לכוננות חירום (.F.F.F) והמערכת העצבית תעבוד בכל הכוח עד שלפעמים חלק מהאנרגיה יתקע אצלנו בגוף והוא שיוצר את הפוסט טראומה.

טיפול בטראומה רגשית נועד להפחית ולהקל את הסימפטומים ובכך להרגיע את הנפש והגוף. טיפול רגשי הוליסטי הוא כלי נפלא שיכול לעזור לכם להגיע לשלווה ולהתחיל שינוי בחיים שלכם.

דרכי טיפול בפוסט טראומה

בקליניקה שלי אני מציעה מגוון שיטות לטיפול בפוסט טראומה וטראומה רגשית. על בסיס שיחה אישית עמכם, נגבש יחדיו את הדרך שהכי מתאימה לכם ואיתה נתחיל בתהליך הטיפולי. באופן אישי אני מוצאת לנכון לבצע שילוב של שיטות וגישות וככה למעשה נוכל להרוויח מכמה עולמות טיפוליים במקביל.
חלק (קטן) מהשיטות שאני מציעה הן: מדיטציה, טיפול בפרחי באך, דמיון מודרך, ריקול הילינג, שיטת המסע, הילינג.

יחד נצא אל תהליך של צלילה פנימה, אל תוך עצמנו, ובסבלנות נאתר את מקור הבעיה כדי שנוכל להתייצב מולה ולשחרר את האנרגיה הכלואה בתוכנו, להשתחרר מהטראומה ולחיות חיים משוחררים יותר.

לקביעה של פגישת ייעוץ אתם מוזמנים ליצור איתי קשר כבר היום.

צרו קשר:

שתפו:

אולי יעניין אתכם גם:

כלים לוויסות חרדה בעת מלחמה

אירועי ה 7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל, מציפים בנו לא מעט חששות ופחדים, עמוקים וקיומים. בסרטון הבא הכנתי כמה כלים שיעזרו לכם להתמודד עם החרדות ועם

דילוג לתוכן