ליווי תהליכי אימוץ – ייעוץ וליווי עם ניסיון

ליווי תהליכי אימוץ

תהליך ליווי למשפחות מאמצות הוא תהליך מקיף וארוך טווח שמטרתו לסייע בתהליכים השונים שהמשפחה החדשה עוברת וחווה. באמצעות הדרכה פרונטלית על ידי מטפלת מוסמכת אפשר לספק מענה מידי ונקודתי לשאלות ולקשיים של המשפחה בחיי היום יום וגם סביב שאלות ודילמות גדולות ונרחבות יותר.

זה לא סוד שתהליך האימוץ הוא מורכב ורגשי. הורים שבחרו באפשרות של אימוץ הגיעו לכך לאחר לבטים ארוכים, עכשיו הם מתמודדים עם מציאות מורכבת שעלולה להתבטא בקושי של הילד להיקשר למשפחה החדשה או בקשיים בוויסות הרגשי של הילד. ליווי תהליכי אימוץ על ידי מטפלת שמגיעה עם ניסיון אישי בתחום יסייע לכם לגבור על הקשיים.

כמי שמכירה את נושא האימוץ מקרוב אני מציעה שירותי ליווי לתהליכי אימוץ שמגיעים מתוך ניסיון אישי. בגיל ארבע נשלחתי לפנימייה ובגיל שש וחצי פגשת את הורי המאמצים בפעם הראשונה, הדבר היחידי שהטריד אותי הייתה השאלה מתי אוכל לראות את הורי הביולוגיים בפעם הבאה. כאחת שחוותה את מסע הגילוי העצמי על בשרה ולאחר שצברתי ניסיון וכלים אני רוצה לסייע לאחרים לעבור את התהליך הזה בצורה נעימה וחלקה יותר. 

באמצעות מגוון של שיטות טיפול והניסיון האישי שלי אני יכולה להסביר להורים את מה שהילדים לא יכולים לומר, להאיר את מה שנמצא מתחת לפני השטח של המעשים. בעזרת ייעוץ וליווי שמגיע מהשטח, מאחת שחוותה את המערכת מבפנים, אני מציעה לכם להקל במעט על התהליך ולעזור לכם להבין יותר טוב את המסע אליו אתם צועדים. . צרו קשר לקבלת שירות צמוד, מכיל ומבין של תהליכי אימוץ

צרו קשר:

שתפו:

אולי יעניין אתכם גם:

כלים לוויסות חרדה בעת מלחמה

אירועי ה 7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל, מציפים בנו לא מעט חששות ופחדים, עמוקים וקיומים. בסרטון הבא הכנתי כמה כלים שיעזרו לכם להתמודד עם החרדות ועם

דילוג לתוכן