נטע סימן טוב – מטפלת בשיטת המסע

טיפול בשיטת המסע

דמיינו שהיה מי שילווה אתכם במסע גילוי עצמי אל תוך מקור הקיום שלכם, המקום שבו תגלו את השורשים לבעיות רגשיות, בריאותיות והתנהגותיות. דמיינו שהמקום הזה אליו אתם צועדים יאפשר לכם להתמודד עם החסמים הללו ויאפשר לכם להשתחרר מהכבלים האישיים שלכם. הפסיקו לדמיין והכירו את שיטת המסע.

שיטת המסע היא טכניקה טיפולית שתוכננה לעזור בתהליך של גילוי, השגת גישה והשלמה עם זיכרונות ורגשות מודחקים במטרה לשחרר את ההשפעה השלילית שהצטברה סביב אותו זיכרון או רגש מודחק. טיפול בשיטת המסע הוא תהליך ריפוי עוצמתי שיאפשר לכם לחוות סיפוק מלא מכל היבט בחייכם. 

טיפול בשיטת המסע

"עמוק בתוכנו טמון פוטנציאל כביר הקורא לנו להיפתח אל החדווה, התבונה, החירות והאהבה שבתוכנו. נוכחות זו קוראת לכם לשוב הביתה ברגע זה ממש, כמהה להוציא אתכם לחופשי."

 (ברנדון בייס – מפתחת שיטת המסע).

אם הייתם מספרים לי לפני שנים שאהיה מטפלת בשיטת המסע כנראה שהייתי צוחקת ואומרת שאני אדם רציונלי ומה שלא רואים לא קיים. אבל אחרי שנים שבהן סבלתי בעצמי מכאבים ומאובדן יכולת ההליכה, אחרי שכל הרופאים והמומחים כבר איבדו תקווה מלנסות ולגלות את מקור הבעיה וגיליתי בעצמי את שיטת המסע והבנתי על בשרת את העוצמות שלה, משהו בי השתנה.

בעזרת טיפול בשיטת המסע הצלחתי להתגבר על טראומה שחוו רגליים שלי, גיליתי את הכוח העצום שבסליחה לאחר ולעצמך ומצאתי אהבה לעצמי ולאחרים. הבנתי שעכשיו זה הזמן שלי להחזיר לעולם וללוות אנשים בתהליך של שינוי בחייהם.

מטפלת בשיטת המסע (ובעוד כמה שיטות)

קליניקה שלי אני מבצעת טיפולים במגוון שיטות וטכניקות במטרה להתאים כל טיפול למטופל שיושב מולי. אני לא מאמינה בניסים אלא בתהליך ועבודה שמשלבת בתוכה כלים משיטות שונות כדי להגיע לשורש ולאפשר טיפול ושינוי מהותי בחיינו. 

בנוסף לשיטת המסע אני משלבת גם ריקול הילינג, דמיון מודרך, טיפול בפרחי באך, הילינג, קלפי מודעות ועוד כלים ושיטות במטרה לסייע לך להתחבר לעצמך בצורה החופשית ביותר, זו שתתאים לך ותאפשר לך לבצע שינוי אמיתי וחיובי בחיים.

לתאום פגישת ייעוץ צרו עימי קשר עוד היום. (יש אפשרות גם לבצע טיפולי באמצעות שיחת וידאו למי שלא יכול להגיע לקליניקה).

צרו קשר:

שתפו:

אולי יעניין אתכם גם:

כלים לוויסות חרדה בעת מלחמה

אירועי ה 7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל, מציפים בנו לא מעט חששות ופחדים, עמוקים וקיומים. בסרטון הבא הכנתי כמה כלים שיעזרו לכם להתמודד עם החרדות ועם

דילוג לתוכן