תנאי שימוש

  1. תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות אשר חלים על הגולשים והגלישה באתר מפורטים בשורות הבאות. עצם השימוש באתר, בשירותים המוצעים בו, ביצירת קשר עם בעליו או מתפעליו או כל אינטראקציה אחרת עם האתר ובעליו הינם בגדר הסכמה לתנאי השימוש האלו. 
  2. התנאים המפורטים באתר זה הינם בגדר תנאי שימוש ומדיניות פרטיות. התנאים האלו עשויים להשתנות מפעם לפעם, ובלי התרעה מראש. כל שינוי שכזה לא יגרע מהכתוב בסעיף 1 לעיל.
  3. האתר עשוי לכלול מידע בעל אופי תדמיתי ושיווקי. הוא איננו מהווה תחליף לייעוץ רפואי, נפשי, או כל ייעוץ מקצועי נדרש אחר. 
  4. האתר עצמו, התמונות, הסרטונים, הטקסטים, קבצי קול, עיצובים, וכל תוכן או טכנולוגיה אחרים אשר משולבים בו הינם בבעלות בעלי האתר ומפעיליו. אין להעתיק, לשכפל, לערוך, לצלם, או לעשות שימוש מסחרי בתוכן ובטכנולוגיה המשולבים באתר מלבד צריכתם. העתקה, שכפול, הפצה, או כל פעולה אחרת מלבד צריכת התכנים המסופקים באתר הינם בגדר הפרת זכויות יוצרים, וצעדים ינקטו בהתאם.
  5. מעת לעת האתר עשוי להיות לא באוויר, או לפעול באופן לא תקין. בעלי האתר ומפעיליו עושים את מירב המאמצים לשמור על תקינות האתר, אולם אינם אחראים לכל נזק לרכוש, טכנולוגיה, פגיעה בגוף או כל פגיעה אחרת שעשויה לחול עקב חוסר זמינות האתר. 
  6. במידה ומפעילי האתר ובעליו עשויים לחשוד כי משתמש כלשהו פוגע או עשוי לפגוע באתר או במי מהמעורבים בפעילותו, הם שומרים את הזכות לחסום דיגיטלית ולנקוט צעדים משפטיים כנגד משתמשים שכאלו. 
  7. באתר משולבות טכנולוגיות לניטור דיגיטלי ואיסוף מידע אנונימי מגולשים, כדוגמת עוגיות, פיקסלים או קודים אחרים. מפעילי האתר שומרים על המידע הנאסף ומתחייבים להשתמש בו רק לטובת שיווק העסק בדרכים חוקיות, ולא להעבירו לשום צד ג' שאיננו רלוונטי לשיווק האתר או הפעילות השוטפת של העסק או העסקים אותם האתר מייצג. האמור חל גם על משתמשים ששלחו למפעילי האתר ובעליו פרטי יצירת קשר דרך האתר או אחד הנכסים הדיגיטליים האחרים שבבעלותם (לדוגמה: עמוד פייסבוק עסקי). 
  8. סוגיות ואי הסכמות בין בעלי האתר למשתמשים יפתרו בהתאם לכללי בית המשפט והדין התקפים במדינת ישראל. 
דילוג לתוכן